آزمون قبل از خرید ارز دیجیتال !!!

در روسیه، قبل از خرید یک ارز دیجیتال باید یک "امتحان" بگذرانید !
وزارت دارایی روسیه پیش نویس قانون فدرال "در مورد ارز دیجیتال" را منتشر کرده است. هدف آن تنظیم بازار ارزهای دیجیتال داخلی است. بر اساس این سند، استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت در روسیه همچنان ممنوع خواهد بود و ارزهای دیجیتال تنها می توانند به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری استفاده شوند.
این لایحه الزامات صرافی ها و مبادلاتی را که می توانند فعالیت های مربوط به ساماندهی گردش ارزهای دیجیتال و همچنین مشتریان خود را انجام دهند، مشخص می کند. برای اولی، یک ثبت ویژه ایجاد خواهد شد، در حالی که شهروندان باید شناسایی کامل شوند.
برای محافظت از شهروندان، پیشنهاد می‌شود تعهدی برای اطلاع‌رسانی به آن‌ها در مورد خطرات بالای مرتبط با کسب ارزهای رمزنگاری شده معرفی شود. علاوه بر این، قبل از به دست آوردن ارز دیجیتال، کاربران باید تحت آزمایش آنلاین قرار بگیرند. بر اساس نتایج "امتحان"، می توانید مجوز دریافت کنید: سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تا سقف 600 هزار روبل روسیه در سال. و اگر در "امتحان" مردود شوید - بیش از 50 هزار نفر. اما سرمایه گذاران و اشخاص حقوقی واجد شرایط معاملات را بدون محدودیت انجام می دهند.
اعتقاد بر این است که این نوآوری‌ها و برخی نوآوری‌های دیگر به شکل‌گیری بازار ارز دیجیتال قانونی اجازه می‌دهند.

نظرات خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا